| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Kuorma-auto |
| Korimalli | Kuorma-auto |
| Vuosi | 2020 |
| Ajokilometrimäärä | 694 950 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | - |
| Värispesifikaatio | - |
| Ohjaamon mitat | - |
| Etujousitus | Ilma |
| Takajousitus | Ilma |
| Etupalkit | Levy |
| Takajarrut | Levy |
| Rek.nro | - |
| VIN | YS2R8X40002176513 Tarkista |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Teho | 540 kW |
| CO2 | - |
| Polttoaine | - |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 33000 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | - |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | 4750 mm |
| Mittastandardi | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 10950 mm |
| Leveys | 2550 mm |
| Korkeus | - |
| Vuodepaikkoja | - |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Kerros | - |
| Pituus | - |
| Leveys | - |
| Korkeus | - |
| Pituus | - |
|---|---|
| Leveys | - |
| Korkeus | - |
| Kallistuva | Ei |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Brand: SCANIA Model: R 540 Structure: chassis ( chassis L=8674 mm ) Year: 12.2020 Mileage: 694950 km VIN: YS2R8X40002176513 Wheel formula: 8x4*4 WB: 4750 mm Engine: DC13.166 397 Kw / 540 Hp / Euro 6 Gearbox: Opticruise ( GRSO905R ) + retarder Suspension: air / air Brakes: disc Dimensions: L/W: 10950 mm / 2550 mm Masses: full: 33000 kg 9 TON FRONT AXLE / RETARDER
| Myyjä | KB Auto |
|---|---|
| Osoite | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.