Rekisteröintimaksu on maksettu
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 1992 |
| Ajokilometrimäärä | 369 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Violetti |
| Värispesifikaatio | PIgem tumelilla, tumehall |
| Rek.nro | 691AVM |
| VIN | WDB2010241F928361 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1996 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 90 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 55 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 8.5 l/100km |
| • Maantiellä | 6.9 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.7 l/100km |
| Kokonaispaino | 1680 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1200 kg |
| Kantokyky | 480 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1500 kg |
| Jarruton perävaunu | 625 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4448 mm |
| Leveys | 1690 mm |
| Korkeus | 1375 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
registreerimistasu makstud! (450 eurot) 2.0 bensiin 90kw, manuaal 1992, läbisõit 369000 Head: Kere tehtud - Karbid vahetatud, tiivad vahetatud, pagasiluuk vahetatud. Tagasillale tehtud rebuild - kõik asjad vahetatud, tagasild ilusat musta värvi alt vaadates + pandud originaal Sachs tagavedrud Mootoris enamik osasid vahetatud, õlivahetus samuti regulaarselt tehtud. 800km tagasi uus õli + õlifilter. 2000km tagasi uus klapikambrikaane tihend. Väljalase alt tehtud, piduri- ning kütusevoolikud alt vahetatud Elektriline katuseluuk Olemas ka kärukonks Kaasa saab teised valuveljed talverehviga Vead: Nagu pildilt näha, koorb lakki kahelt ukselt ning plastikust karbikatetelt. Kapotilt leiab täkkeid Tagasillas mingi puks läbi, teeb kolksu Juhiiste on natuke katki Asub Tartus
| Myyjä | kasperk |
|---|---|
| Osoite | Tartu |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.