| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2003 |
| Ajokilometrimäärä | 180 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Sininen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 696MDN |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1998 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 114 kW |
| Huippunopeus | 200 km/h |
| CO2 | 215 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2030 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1581 kg |
| Kantokyky | 449 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1500 kg |
| Jarruton perävaunu | 500 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2720 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4750 mm |
| Leveys | 1760 mm |
| Korkeus | 1470 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Eestis arvel, ülevaatus kuni 11.2026 Ostetud riigist: Eesti Sõiduki asukoht: Eesti Sõiduk ostetud esimese omaniku poolt Eestist Veho esindusest 2003. aastal. Müüja on sõiduki teine omanik alates 2007. aastast kuni tänaseni, sõiduk ostetud Elke Autost. Sõidukil on tehnoülevaatus tehtud 10/2025 (ülevaatuse lõpp 11/2026). Sõidukil on vahetatud: 1) 09/2021 esiklaas 2) 03/2023 aku 3) 06/2023 vahetatud ametlikus esinduses 176 000 km peal mootoriõli, õhufilter, salongifilter. 4) 10/2025 vahetatud tagumine tala ja asendatud mõlemapoolsed küljekarbid Sõidukil on järgmised puudused: - vasakpoolset tagumist akent pole võimalik juhi uksel asuvatest lülititest sulgeda, muud lülitid toimivad. - pagasikatte (ruloo) kinnitus ühelt poolt murdunud, rulood on võimalik kinnitada. - iluvead (mõned värvikahjustuseta mõlgid, rattakoobaste juures mõned roosteplekid, kapotil mõned värvikulumised, ostjal soovi korral võimalik kaasa saada parandusspray) - kiirusehoidik on olemas ja töökorras kuid ühendamata Auto on sõitnud vähe arvestades vanust. Ostja saab soovi korral kaasa Hankooki talvised naastrehvid. NB! Registreerimistasu ei sisaldu müügihinnasja selle tasub ostja. Automaksu tasub müüja 2026. aasta jooksul kahes osas. Asukoht Tallinna kesklinn.
| Myyjä | 696MDN |
|---|---|
| Osoite | Tallinn |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.