| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2023 |
| Ajokilometrimäärä | 6 800 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Vihreä |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 458XDY |
| VIN | ZFACF1BJ5PJH77084 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 999 cm³ |
|---|---|
| 1 l | |
| Teho | 52 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 105 g/km |
| Polttoaine | Hybridi (bensiini/sähkö) |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 1338 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1076 kg |
| Kantokyky | 262 kg |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | 2300 mm |
| Istumapaikkoja | 4 |
|---|---|
| Ovien määrä | 3 |
| Pituus | 3571 mm |
| Leveys | 1627 mm |
| Korkeus | 1488 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Väikese läbisõiduga 2023.a Fiat 500 Hybrid 1.0 51kW. Ökonoomne ja stiilne hübriidauto, mis sobib ideaalselt nii linnasõitudeks kui igapäevaseks kasutamiseks. Auto on kaasaegse varustusega, hästi hoitud. Viimane Korraline hooldus tehtud detsembris 2025 läbisõidul 7400 km! Komisjonimüük. Müüjaks eraisik. Registreerimistasu 543,75 € Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Myyjä | Topauto |
|---|---|
| Osoite | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | topauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.