| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | - |
| Vuosi | 2022 |
| Ajokilometrimäärä | 154 543 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 345LDM |
| VIN | YARVEEHS7GZ222830 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1997 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Teho | 106 kW |
| Huippunopeus | 179 km/h |
| CO2 | 191 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 7.5 l/100km |
| • Maantiellä | 5.3 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.3 l/100km |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1614 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 7 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4505 mm |
| Leveys | 1794 mm |
| Korkeus | 1620 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
LISANDUB REG TASU! Ostetud ja hooldatud Amservis! Teostatud müügieelne tehniline ja visuaalne kontroll! Teostatud korraline hooldus 13.02.2026/150304km. Toyota Approved garantii 2 aastat! Lisandub registreerimistasu.
| Myyjä | Amserv Pärnu |
|---|---|
| Osoite | Pärnu, Tallinna mnt 89a |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | amservauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.