
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Coupé-auto |
| Vuosi | 2023 |
| Ajokilometrimäärä | 5 900 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | - |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Ruskea |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 199VJJ |
| VIN | SBM22GCB8PW003042 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 4.0 l |
|---|---|
| Teho | 456 kW |
| Huippunopeus | 326 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 1796 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1638 kg |
| Kantokyky | 158 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2675 mm |
| Istumapaikkoja | 2 |
|---|---|
| Ovien määrä | 3 |
| Pituus | 4683 mm |
| Leveys | 1925 mm |
| Korkeus | 1213 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 08.2027; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Äsja teostatud Riia Mclareni esinduses värske hooldus. Sõiduk on uueväärses seisukorras. Kiirendus 0-100km/h 3,2sek. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. ; Komisjonimüük
| Myyjä | Ferati |
|---|---|
| Osoite | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | ferati.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.