| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2021 |
| Ajokilometrimäärä | 89 590 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 923KSX |
| VIN | JHMGR6870NS203867 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1498 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Teho | 72 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 109 g/km |
| Polttoaine | Hybridi (bensiini/sähkö) |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 2.8 l/100km |
| • Maantiellä | 4.7 l/100km |
| • Keskinkertainen | 4.0 l/100km |
| Kokonaispaino | 1710 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1329 kg |
| Kantokyky | 381 kg |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | 2520 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4090 mm |
| Leveys | 1725 mm |
| Korkeus | 1556 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
| Myyjä | Topauto |
|---|---|
| Osoite | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | topauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.