| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2026 |
| Ajokilometrimäärä | 2 800 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 050TOP |
| VIN | VSSZZZKP5S1047578 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Teho | 150 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 175 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | 7.5 l/100km |
| Kokonaispaino | 2280 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1818 kg |
| Kantokyky | 462 kg |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | 2676 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4519 mm |
| Leveys | 1869 mm |
| Korkeus | 1586 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Sõiduk asub Topauto Tartus! Väikese läbisõiduga demoauto - Nelikvedu - Matrix LED esituled - Isekohanduv kiirushoidik - Apple Car Play, Android auto 050TOP nr ei kaasne tehinguga! Tehasegarantii 5 aastat või 100 000 km alates esmasest registreerimisest! Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Myyjä | Topauto |
|---|---|
| Osoite | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | topauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.