Rekisteröintimaksu on maksettu
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2020 |
| Ajokilometrimäärä | 57 700 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 265FRV |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Teho | 140 kW |
| Huippunopeus | 230 km/h |
| CO2 | 151 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 5.2 l/100km |
| • Maantiellä | 4.2 l/100km |
| • Keskinkertainen | 4.6 l/100km |
| Kokonaispaino | 2065 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1691 kg |
| Kantokyky | 374 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1500 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2670 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4319 mm |
| Leveys | 1799 mm |
| Korkeus | 1434 mm |
Tuotu valtiosta Liettua
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Avariivaba, hea varustusega auto. Nelikvedu; Comfort access; Distantsihoidja/reahoidja; Reavahetuse hoiatus; Mäludega M-sport elektriistmed; Head-Up display; Panoraamkatus; Harman/Kardon helisüsteem; Digitaalne display; Parkimiskaamera (iseparkiv); 2 võtit + BMW digital key; Roolisoojendus; Adaptiivsed kurvituled; High Beam assist; Eemaldatav veokonks; Automaatselt tumenevad peeglid; Isofix; Apple carplay/Android auto; Läbisõit 57000km (hooldatud 10-15t km tagant) Suur hooldus tehtud 5.05.2026 Registreerimistasu 731€ hinnas Auto seisukord uus Olemas Carvertical väljavõte ja Eurostauto(ametlik Bmw hooldus) tehniline kontrollvideo.
| Myyjä | 320d |
|---|---|
| Osoite | Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.