| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Avoauto |
| Vuosi | 1983 |
| Ajokilometrimäärä | 317 147 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Kultainen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 60NKN |
| VIN | WDBBA45A7DB027204 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 3793 cm³ |
|---|---|
| 3.8 l | |
| Teho | 150 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 1875 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1657 kg |
| Kantokyky | 218 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2470 mm |
| Istumapaikkoja | 2 |
|---|---|
| Ovien määrä | 2 |
| Pituus | 4550 mm |
| Leveys | 1790 mm |
| Korkeus | 1300 mm |
Tuotu valtiosta Amerikan yhdysvallat
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Teostatud tööd: Esimeste õõtshoobade vahetus Uued esipidurid Taga parem rattalaager Termostaat, veepump Stabilisaatori otsad, keskmine ja vasak roolivarras, rooliotsad Õlivahetus Uued salongivaibad Lävepaku kummid Soft top tagumine tihend Tagaluugi kroomliist Soft top Tagatuli Ukselingid Ülevärv ja plekitööd Pidurituli Kütusepaak keevitatud Tegemist on komisjonimüügis oleva sõidukiga. Palume vaatamine eelnevalt kokku leppida.
| Myyjä | Aasta Auto Approved |
|---|---|
| Osoite | Sepa 24B, Tartu 50113 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | approved.aastaauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.