| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2018 |
| Ajokilometrimäärä | 136 135 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Tummanharmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | - |
| VIN | WP1ZZZ9YZKDA91725 Tarkista |
| Kapasiteetti | 4 l |
|---|---|
| Teho | 404 kW |
| Huippunopeus | 286 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 16.2 l/100km |
| • Maantiellä | 9.3 l/100km |
| • Keskinkertainen | 11.7 l/100km |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2250 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4926 mm |
| Leveys | 1983 mm |
| Korkeus | 1702 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
| Myyjä | Nordauto |
|---|---|
| Osoite | Kadaka tee 72A |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | nordauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.