| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2016 |
| Ajokilometrimäärä | 322 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 572TNT |
| VIN | WBA8J91030K726987 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Teho | 120 kW |
| Huippunopeus | 222 km/h |
| CO2 | 104 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 4.8 l/100km |
| • Maantiellä | 3.5 l/100km |
| • Keskinkertainen | 4.0 l/100km |
| Kokonaispaino | 2060 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1585 kg |
| Kantokyky | 475 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1800 kg |
| Jarruton perävaunu | 745 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2810 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4633 mm |
| Leveys | 1811 mm |
| Korkeus | 1416 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Ökonoomne ja töökindel uuema põlvkonna B47 mootor (viimane seeria ilma tehase AdBlue süsteemita) koos läbi aegade kõige hinnatuima ZF-8HP II-generatsiooni käigukastiga. Äsja enne müüki tehtud täielik defekteerimine ja vahetatud kõik mis vaja. Kõik hooldused on dokumenteeritud ja arved koos BMW esinduse hooldusajaloo väljavõttega on olemas. Paigaldatud Autoterm FLOW 5D 5kW eelsoojendi koos telefonirakenduse distantsjuhtimisega - istu talvel sooja autosse ning säästa mootorit ja kütust. Olemas on teisaldatav kärukonks. Ustesse paigaldatud täiendav müraisolatsioon. Reaalne kütusekulu R19 veljega 4,2 maanteel ja 5,6 linnas. Õli vahetatud viimase 50 000 km jooksul iga ~8000 km tagant (kasutatud Motul 8100 X-CLEAN EFE 5W30 + X-1R õlilisandit) Suuremad tööd, mis tehtud: 294 140 km - käigukasti dünaamiline õlivahetus, differentsiaali õlivahetus, vahetatud KKK ja pihustiseibid 315 229 km - summutisukk + DPF tihend ja klamber 319 203 km - uus aku (Exide AGM) 321 500 km - vahetatud termostaat, jahutusvedelik, differentsiaali simmerid + õli 321 814 km - uus OEM Garrett turbo + kõik vajalikud tihendid ja torud, lisaks õli ja filtrid Soovi korral võimalik kaasa osta R19 veljed koos ~6000 km sõitnud lamellrehvidega (vaata viimast pilti).
| Myyjä | Imre |
|---|---|
| Osoite | Tartu |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.