| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Coupé-auto |
| Vuosi | 1988 |
| Ajokilometrimäärä | 125 546 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Punainen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 30ZGP |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 5733 cm³ |
|---|---|
| 5.7 l | |
| Teho | 179 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 1719 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1524 kg |
| Kantokyky | 195 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 2 |
|---|---|
| Ovien määrä | 2 |
| Pituus | 4534 mm |
| Leveys | 1796 mm |
| Korkeus | 1201 mm |
Tuotu valtiosta Amerikan yhdysvallat
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Müüa klassikaline chevrolet corvette c4 targa versioon ehk katus käib nelja poldiga küljest. Tegemist on 4nda põlvkonna corvette’ga , mida iseloomustab ajastule omane disain, madal ning sportlik sõidutunnetus. Auto on üldiselt heas seisukorras, arvestades tema vanust. Mootor töötab ühtlaselt ja käike vahetab ilusti. Auto on käinud american beautys hooldustes. Värskelt on vahetatud käigukasti, mootori ja pidurivedelik. Nagu vanale autole ikka kohane, siis pisiasju millega nokitseda ikka leidub aga ei midagi kriitilist. Auto on lastud värvida teist tooni ja värvikvaliteet on väga hea. Olen avatud kõnedele ja lisaküsimustele. Müügipõhjus c6 corvette otsingul. Reg tasu makstud.
| Myyjä | Kenert |
|---|---|
| Osoite | Tallinn |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.