| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2024 |
| Ajokilometrimäärä | 56 293 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Sininen |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 731KTX |
| VIN | TMAH881A3RJ010986 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Teho | 53 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Sähköinen |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2220 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1798 kg |
| Kantokyky | 422 kg |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | 2660 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4355 mm |
| Leveys | 1825 mm |
| Korkeus | 1575 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
- Eesti ajalugu - Hooldatud korrapäraselt vaid margiesinduses - Viimane hooldus 08.2025 läbisõidul 30 036 kilomeetrit - 64 kWh aku - Comfort varustus - LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled, pidurituled) - Soojendusega rool - Kaugtulede ümberlülitamise assistent - Navigatsiooniseade - Apple CarPlay, Android Auto - Istmesoojendused (2) - Parkimiskaamera - Telefoni juhtmevaba laadimine - UUED SUVEREHVID ALL Kindel valik! Garantii Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Myyjä | Topauto |
|---|---|
| Osoite | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | topauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.