| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2014 |
| Ajokilometrimäärä | 53 500 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Sininen |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 897KYP |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1998 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Teho | 217 kW |
| Huippunopeus | 240 km/h |
| CO2 | 258 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | 10.8 l/100km |
| Kokonaispaino | 2060 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1685 kg |
| Kantokyky | 375 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2650 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4495 mm |
| Leveys | 1810 mm |
| Korkeus | 1480 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
| Myyjä | Robert |
|---|---|
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.