Ajoneuvolla on voimassa oleva takuu (02.01.2028)
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2023 |
| Ajokilometrimäärä | 96 500 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Tummanvihreä |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 346MVB |
| VIN | W1NFF2DE2PA846427 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2925 cm³ |
|---|---|
| Teho | 243 kW |
| Huippunopeus | 238 km/h |
| CO2 | 243 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2684 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 7 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 5243 mm |
| Leveys | 2030 mm |
| Korkeus | 1928 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
EESTIST UUENA,KEHTIV GARANTii 2028 EESTIST OSTETUD UUENA. Avariivaba KEHTIV MERCEDES GARANTII kuni 01.2028a või 150.000km Hinnale lisandub MNT registreerimine ca 4425€
| Myyjä | Euest |
|---|---|
| Osoite | Kadaka tee 72A, Tallinn 12618 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | euest.ee |
E - R 10.00 - 18.00 L- kokkuleppel HOOLDUS +372 50 20 964
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.