| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2019 |
| Ajokilometrimäärä | 160 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | - |
| VIN | WBA5X7109LFH84933 Tarkista |
| Kapasiteetti | 1998 cm³ |
|---|---|
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 215 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Hybridi (bensiini/sähkö) |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | - |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4709 mm |
| Leveys | 1827 mm |
| Korkeus | 1444 mm |
Tuotu valtiosta Ruotsi
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Suomi
Müüa hästi hoitud ja väga heas sõidukorras auto. Auto sõidab igapäevaselt ning on tehniliselt korralik. Mootor töötab ilusti, käigukast vahetab sujuvalt ja veermik vaikne. Salong puhas ning kere üldmulje viisakas. Kaasa tulevad talverehvid velgedel. Hinna sees Eesti registreerimine. Auto asub Tallinnas ning on koheselt saadaval. Huvi korral kirjuta või helista ja küsi lisainfot.
| Myyjä | Kaspar E. |
|---|---|
| Osoite | tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.