
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2018 |
| Ajokilometrimäärä | 132 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | - |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 621KGR |
| VIN | WP1ZZZ9YZKDA90568 Tarkista |
| Historia | mnt.ee   lkf.ee |
| Kapasiteetti | 4.0 l |
|---|---|
| Teho | 404 kW |
| Huippunopeus | 286 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
|  •  Kaupungissa | 16.2 l/100km |
|  •  Maantiellä | 9.3 l/100km |
|  •  Keskinkertainen | 11.7 l/100km |
| Kokonaispaino | 2935 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2250 kg |
| Kantokyky | 685 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2895 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4926 mm |
| Leveys | 1983 mm |
| Korkeus | 1702 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 09.2026; Toodud riigist: Luksemburg; Garantii kehtib kuni 04/2027; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Väga heas korras ja täieliku hooldusajalooga Porsche, millele kehtib Porsche Approved garantii kuni 04.2027 koos pikendamise võimalusega. Autol on täielik Porsche esinduse hooldusajalugu, viimane hooldus teostatud 02.2026. Sõiduk on nii tehniliselt kui ka visuaalselt väga heas seisukorras. Antud sõiduk on FERATI maaklerimüügis. Läbisõit on ajas muutuv ning võib mõnevõrra erineda kuulutusest. Autoga tutvumiseks palun eelnevalt aeg kokku leppida.
| Myyjä | Ferati |
|---|---|
| Osoite | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | ferati.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.