| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2006 |
| Ajokilometrimäärä | 389 264 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Sininen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 543NVM |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Teho | 170 kW |
| Huippunopeus | 248 km/h |
| CO2 | 197 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 10.0 l/100km |
| • Maantiellä | 5.9 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.4 l/100km |
| Kokonaispaino | 2070 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1625 kg |
| Kantokyky | 445 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1800 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2760 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4520 mm |
| Leveys | 1817 mm |
| Korkeus | 1421 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Olude sunnil panen müüki eelmainitud auto. Minu käes on auto kolmas aasta ning selle aja jooksul on tema eest hoolikalt hoolt kantud. Talviti seisis auto garaažis. Hind sisaldab reg tasu. Tehtud tööd: Tagasilla puksid vahetatud polüuretaan pukside vastu Ees kõik kaikad vahetatud Suur rihmaratas + rihmad + veepump Piduri kettad/klotsid vahetatud, ees brembo vent kettad Õli vahetatud iga 8-10k tagant Diffri õli vahetatud Auto ei ole kahjuks enam uus ning vanusest tingitud on iluvead. Tagaluuk eelnevalt kellegi poolt vahetatud fl luugi vastu, numbritulede juures esineb roostet. Katuseluuk töötab igas asendis, aga kuna luugi riie otsustas koostööd lõpetada olena kasutanud vaid tuulutuse asendis (ennast otseselt see ei häiri, sellepärast pole ka tegelenud). Eelnevalt on mootorile ja kastile tehtud chip. Pandud android makk ja vängem helisüsteem. Kaasa annan üv jaoks orig summuti. Vastan meeleldi asjakohastele küsimustele. Palun hinnapakkumisi ning vahetust mitte pakkuda.
| Myyjä | Vova |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.