| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2014 |
| Ajokilometrimäärä | 152 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 230RFF |
| VIN | ZFA3120000J180239 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1368 cm³ |
|---|---|
| 1.4 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 180 kW |
| Huippunopeus | 210 km/h |
| CO2 | 155 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 8.5 l/100km |
| • Maantiellä | 5.4 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.5 l/100km |
| Kokonaispaino | 1425 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1126 kg |
| Kantokyky | 299 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 800 kg |
| Jarruton perävaunu | 400 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2300 mm |
| Istumapaikkoja | 4 |
|---|---|
| Ovien määrä | 3 |
| Pituus | 3657 mm |
| Leveys | 1627 mm |
| Korkeus | 1485 mm |
Tuotu valtiosta Ruotsi
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Auto on toodud Rootsist, Eestis olen ainuke omanik. Rootsist on autol hooldusraamat, Eestis kõik hooldused ja suuremad tööd tehtud Stello Autos, kõik arved olemas. Õlivahetused tehtud iga 10 000 km tagant. Varasem omanik on autole paigaldanud TD04 turbo kiti, mille tulemusena on autol ca 180 kW. Auto on igapäevases kasutus seega läbisõit ajas muutub.
| Myyjä | LR |
|---|---|
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.