| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2011 |
| Ajokilometrimäärä | 267 496 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 962MHB |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1461 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Teho | 81 kW |
| Huippunopeus | 177 km/h |
| CO2 | 129 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 5.8 l/100km |
| • Maantiellä | 4.4 l/100km |
| • Keskinkertainen | 4.9 l/100km |
| Kokonaispaino | 1930 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1514 kg |
| Kantokyky | 416 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1200 kg |
| Jarruton perävaunu | 740 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2630 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4330 mm |
| Leveys | 1783 mm |
| Korkeus | 1606 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Müüa heas korras Nissan Qashqai mis on meie pere käes olnud juba 2015 aastast.Autoga tehtud palju asju alates sildadest,kõik pihustid,hammasrihmad jne.Hooldust on auto saanud regulaarselt iga 8-10 tuhande km tagant.100km tagasi teostatud korraline hooldus.Autoga saab kaasa kaks hooaega sõitnud kumho naelrehvid ning hetkel samuti all 2 hooaega sõitnud suverehvid.
| Myyjä | trevor aruksaar |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.