| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Mototekniikka |
| Korimalli | Moottoripyörä |
| Vuosi | 2004 |
| Ajokilometrimäärä | 62 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 78CB |
| VIN | JKAZXT00CCA006741 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 998 cm³ |
|---|---|
| 1.0 l | |
| Teho | 128 kW |
| Huippunopeus | 295 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 380 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 196 kg |
| Kantokyky | 184 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 1385 mm |
| Istumapaikkoja | 2 |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 2045 mm |
| Leveys | 705 mm |
| Korkeus | 1115 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Hästi hoitud ratas, hooldused tehtud õigeaegselt. Hiljuti tehtud asjad: 2024 Radiaator Piduriklotsid Esirehv Küünlad Jahutus lõdvikud Vaakumvoolikud Gaasitrossid Armeeritud piduritorud Klapivahede regull+mootori tihendid(kkk tihend,otsakaane tihendid) 2025 tagarehv Aku Lenksu laagrid Amordi õli ja tihendid Kaasa saab tagumise istme,originaal peeglid,originaal jahutus lõdvikud.
| Myyjä | Martin |
|---|---|
| Osoite | Pärnumaa |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.