Ajoneuvolla on voimassa oleva takuu (24.02.2028)
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2023 |
| Ajokilometrimäärä | 42 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 533HJG |
| VIN | W1K6F3BB2PA219156 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2925 cm³ |
|---|---|
| Teho | 210 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | 181 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2177 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 5210 mm |
| Leveys | 1954 mm |
| Korkeus | 1504 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Garantii kuni 2028. - Tehasegarantii on kehtiv kuni 24.02.2028 - Sõidukile on teostatud müügieelne ettevalmistus - Lisainfo saamiseks pöörduge meie konsultandi poole. - Registreerimistasu lisandub hinnale. - Sõidukit saab näha Premium Select Salongis aadressil Pirni 1, Tallinn
| Myyjä | Premium Select Luxury |
|---|---|
| Osoite | Pirni tn 1, Tallinn, Estonia |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | auto100premium.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.