
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2021 |
| Ajokilometrimäärä | 89 880 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | - |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | - |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 733LVL |
| VIN | SADCA2BX0MA674153 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2.0 l |
|---|---|
| Teho | 184 kW |
| Huippunopeus | 217 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2520 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2047 kg |
| Kantokyky | 473 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2874 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4742 mm |
| Leveys | 1936 mm |
| Korkeus | 1666 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 04.2027; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Tegemist on uuendatud (facelift) mudeliga, mille suurimad eelised on modernsem välimus ning täielikult uuendatud ja märksa kvaliteetsem salong koos kaasaegse tehnoloogiaga. Auto on uuena ostetud Eesti Jaguari esindusest ning on olnud eeskujulikult hoitud ja korrapäraselt hooldatud. Maitsekas värvikombinatsioon rõhutab auto luksuslikku iseloomu ning rikkalik lisavarustus tagab maksimaalse mugavuse ja nauditava sõidukogemuse. Facelift-mudel paistab silma uuendatud disaini, suure puuteekraaniga multimeediasüsteemi ning parema kasutusmugavuse poolest, mis teeb sellest oluliselt värskema ja ihaldusväärsema versiooni võrreldes varasemaga. Ideaalne valik juhile, kes hindab stiili, kvaliteeti ja kaasaegseid lahendusi. Antud sõiduk on FERATI maaklerimüügis. Läbisõit on ajas muutuv ning võib mõnevõrra erineda kuulutusest. Autoga tutvumiseks palun eelnevalt aeg kokku leppida.
| Myyjä | Ferati |
|---|---|
| Osoite | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | ferati.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.