
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2021 |
| Ajokilometrimäärä | 95 043 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 142FPB |
| VIN | JF1BT9LL3MG006437 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2498 cm³ |
|---|---|
| Teho | 124 kW |
| Huippunopeus | 193 km/h |
| CO2 | 193 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 9.1 l/100km |
| • Maantiellä | 6.5 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.4 l/100km |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1724 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4870 mm |
| Leveys | 1875 mm |
| Korkeus | 1675 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Acc,Led,Pimenurk Teostatud tehniline kontroll Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll
| Myyjä | Inchcape Tallinn |
|---|---|
| Osoite | Paldiski mnt 108, Tallinn 13522 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | inchcape.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.