| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | - |
| Vuosi | 2021 |
| Ajokilometrimäärä | 142 936 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 614FPB |
| VIN | YARVFAHKKGZ202454 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1997 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Teho | 90 kW |
| Huippunopeus | 170 km/h |
| CO2 | 192 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 6.4 l/100km |
| • Maantiellä | 5.2 l/100km |
| • Keskinkertainen | 5.6 l/100km |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1798 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 3 |
|---|---|
| Ovien määrä | 3 |
| Pituus | 5309 mm |
| Leveys | 1920 mm |
| Korkeus | 1940 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Toyota Relax Garantii 10A
| Myyjä | ABC Motors |
|---|---|
| Osoite | Paldiski mnt 105, 10617 Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | abcmotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.