| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 1994 |
| Ajokilometrimäärä | 157 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Tummanharmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 80ZCK |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2164 cm³ |
|---|---|
| 2.2 l | |
| Teho | 100 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 1585 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1255 kg |
| Kantokyky | 330 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1200 kg |
| Jarruton perävaunu | 600 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2535 mm |
| Istumapaikkoja | 4 |
|---|---|
| Ovien määrä | 3 |
| Pituus | 4425 mm |
| Leveys | 1750 mm |
| Korkeus | 1305 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Pakkuge
| Myyjä | Marten |
|---|---|
| Osoite | Viljandi |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.