| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2015 |
| Ajokilometrimäärä | - |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 377JZN |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2457 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Teho | 221 kW |
| Huippunopeus | 255 km/h |
| CO2 | 242 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 14.0 l/100km |
| • Maantiellä | 8.4 l/100km |
| • Keskinkertainen | 10.4 l/100km |
| Kokonaispaino | 2000 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1582 kg |
| Kantokyky | 418 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2650 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4595 mm |
| Leveys | 1795 mm |
| Korkeus | 1475 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Autot on heaperemehelikult hoitud ja hooldatud. Viimased talved sõitnud pole ja on olnud soojas hoiuruumis. Paigaldatud 3" otsetoru koos sport katiga turbost lõpuni. Lisaküsimuste korral helistada või kirjutada. Vahetus pakkumisi mitte teha ja tonnimeestel pole mõtet ühendust võtta.
| Myyjä | Tauri |
|---|---|
| Osoite | Tartu |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.