| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2021 |
| Ajokilometrimäärä | 124 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | Pruun |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 558HJG |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2997 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Teho | 183 kW |
| Huippunopeus | 194 km/h |
| CO2 | 222 g/km |
| Polttoaine | Hybridi (diesel/sähkö) |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 9.1 l/100km |
| • Maantiellä | 6.3 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.4 l/100km |
| Kokonaispaino | 3260 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2604 kg |
| Kantokyky | 656 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 3500 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2923 mm |
| Istumapaikkoja | 7 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4969 mm |
| Leveys | 2000 mm |
| Korkeus | 1846 mm |
Tuotu valtiosta Ruotsi
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
| Myyjä | Kristjan |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.