Rekisteröintimaksu on maksettu
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2007 |
| Ajokilometrimäärä | 420 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Hopeinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 469BFS |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Teho | 130 kW |
| Huippunopeus | 226 km/h |
| CO2 | 146 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 7.3 l/100km |
| • Maantiellä | 4.6 l/100km |
| • Keskinkertainen | 5.6 l/100km |
| Kokonaispaino | 2060 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1595 kg |
| Kantokyky | 465 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1600 kg |
| Jarruton perävaunu | 745 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2760 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4520 mm |
| Leveys | 1817 mm |
| Korkeus | 1418 mm |
Tuotu valtiosta Italia
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Müüa BMW E91 2.0d automaat – korralik ja hooldatud universaal BMW E91 universaal, mis sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks. Auto sõidab, toimib hästi. 🔧 Tehtud hooldused ja vahetused: Vahetatud mõlemad esiõõtsad Just tehtud täishooldus: mootoriõli õlifilter salongifilter õhufilter kütusefilter Vahetatud pihustite seibid Vahetatud intercooleri toru tihendid Esi vedrud ja amortisaatorid uued Vahetatud õliandur Kasti õli vahetatud ja filter 🚗 Seisukord: Käigukast vahetab sujuvalt Visuaalselt korralik, esineb tavapärast kulumist vastavalt vanusele 👍 Plussid: Ökonoomne diisel Mugav automaatkast Mahukas universaal (hea pere- või tööautoks) Hiljuti tehtud olulised hooldused Veljed mis pildil kaasa ei tule, panen teised alla, viimane pilt
| Myyjä | Illu |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.