Rekisteröintimaksu on maksettu
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2008 |
| Ajokilometrimäärä | 391 700 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 892MHN |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1968 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Teho | 105 kW |
| Huippunopeus | 200 km/h |
| CO2 | 159 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 7.5 l/100km |
| • Maantiellä | 5.2 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.0 l/100km |
| Kokonaispaino | 2125 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1630 kg |
| Kantokyky | 495 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1700 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2817 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4703 mm |
| Leveys | 1826 mm |
| Korkeus | 1415 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
-Sõidukorras -Ls 391500 -Automaat -Diisel Autost siis niipalju, roostet esineb esitiibadel ja pisike koht taga tiival. läbivat pole kuskil, võimalik lihtsa vaevaga ka kodus taastada, kere üldpilt kaugelt pigem okei, kuid lähedalt vaadates pole vist ühtki paneeli kus poleks kas värvi või lakki defekti. Üleliigseid vedelikke ei tarbi ja kõik mahlad ikka eraldi. Taga tuledel toon kile mis ei kannata ka kaugelt kriitikat kuid siiski vähemalt on. On oht et masinal on madaldus vedrud, kindel pole tundub teistega võrreldes madalam. Tehtud tööd - uued rattalaagrid ees mõlemad - uued klotsid ees - geneka harjad uued - vasak pooltelje ots ja kumm uus - led lähi, kaug ja udutuled, halod kaasa - õli ja filtrite vahetus ~ 5k tagasi - 2024 audi esinduses Vahetatud käigukast arve olemas (2000€) NB! Reg tasu makstud omaniku vahetus 55€ Aastamaks samuti makstud. Üv läbis aasta algult puhtalt ilma ühegi veata. Võib ka vahetust pakkuda! Hinda annab ka mingil määral kangutada alla. Täishinnaga ka orig talveveljed kaasa.
| Myyjä | Kaspar H |
|---|---|
| Osoite | Võru |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.