
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Coupé-auto |
| Vuosi | 2015 |
| Ajokilometrimäärä | 120 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | - |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 411XGT |
| VIN | WDD2173851A009654 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 4.7 l |
|---|---|
| Teho | 335 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 13.1 l/100km |
| • Maantiellä | 8.0 l/100km |
| • Keskinkertainen | 9.9 l/100km |
| Kokonaispaino | 2595 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2160 kg |
| Kantokyky | 435 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2945 mm |
| Istumapaikkoja | 4 |
|---|---|
| Ovien määrä | 2 |
| Pituus | 5044 mm |
| Leveys | 1913 mm |
| Korkeus | 1424 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 12.2026; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Mercedes-Benz S500 Kupee on luksuslik ja jõuline sportautode esindaja, mis ühendab elegantse disaini, tipptasemel tehnoloogia ja erakordse sõidunaudinguga. Täielik hooldusajalugu: - 05.2016 / 4 714 km - 03.2019 / 14 610 km - 06.2020 / 23 043 km - 05.2021 / 52 679 km - 02.2022 / 77 126 km - 02.2023 / 85 496 km - 01.2024 / 100 088 km Tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Markus Kuuskmäe, +372 5450 0456 (EST/ENG)
| Myyjä | Ferati |
|---|---|
| Osoite | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | ferati.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.