| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2012 |
| Ajokilometrimäärä | 123 500 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 620BHB |
| VIN | KL1JA6959CK670268 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1796 cm³ |
|---|---|
| 1.8 l | |
| Teho | 104 kW |
| Huippunopeus | 195 km/h |
| CO2 | 174 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 10.5 l/100km |
| • Maantiellä | 5.6 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.4 l/100km |
| Kokonaispaino | 1849 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1476 kg |
| Kantokyky | 373 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1200 kg |
| Jarruton perävaunu | 695 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2685 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4597 mm |
| Leveys | 1788 mm |
| Korkeus | 1477 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Müüa heas korras ja väga mugav Chevrolet Cruze automaatkastiga auto. Ökonoomne 1.8 bensiinimootor, töötab ilusti ja sõidab hästi. Sobib ideaalselt igapäevasõitudeks või esimeseks autoks. ✔ Automaatkast ✔ Väike läbisõit ✔ Ülevaatus kuni 05.2027 ✔ Konditsioneer ✔ Elektrilised aknad ✔ Mugav ja vaikne sõita ✔ Korralik kere ja salong ✔ Kõik toimib Auto on viisakas ja hoitud, istu sisse ja sõida. Asub Eestis.
| Myyjä | Tarvo Jõgisuu |
|---|---|
| Osoite | Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.