| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2009 |
| Ajokilometrimäärä | 335 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Vihreä |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 618MLV |
| VIN | WBAFG010X0L189546 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Teho | 210 kW |
| Huippunopeus | 236 km/h |
| CO2 | 220 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | 7.1 l/100km |
| • Keskinkertainen | 8.3 l/100km |
| Kokonaispaino | 2710 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2185 kg |
| Kantokyky | 525 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2700 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2933 mm |
| Istumapaikkoja | 4 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4877 mm |
| Leveys | 1983 mm |
| Korkeus | 1690 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Heas korras auto, hooldatud ja hästi hoitud! Masin olnud enda kasutuses 5 aastat, hooldatud õigeaegselt ning pole kokku hoitud. Kett on vahetatud 50 000km tagasi (BM Auto) ja kõik sinna juurde kuuluv, arved olemas. Käigukastile tehtud dünaamiline õlivahetus(Hõbenool), sellekohta ka arve olemas. Paigaldatud veel kvaliteetne android makk, ning kõlarid on vahetatud võimsamate ja kvaliteetsemate vastu. Auto all on R22 originaal erilaiused veljed (HAXER). Kehtiv ülevaatus ja kindlustus. Müügi põhjus: Uue auto ost :) Masin asub tartus.
| Myyjä | C |
|---|---|
| Osoite | Tartu |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.