| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2003 |
| Ajokilometrimäärä | 591 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 533PTV |
| VIN | WBAEX91030PH91653 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 150 kW |
| Huippunopeus | 237 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 65 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 6.5 l/100km |
| • Maantiellä | 5.5 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.0 l/100km |
| Kokonaispaino | 2155 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1690 kg |
| Kantokyky | 465 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1800 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2725 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4478 mm |
| Leveys | 1739 mm |
| Korkeus | 1409 mm |
Tuotu valtiosta Suomi
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Müüa e46, sõidab ja mootor töötab hästi, sidur ja kast korras. Usteäärtel ja tiibadel esineb roostet. Toimiv konditsioneer, puhub külma hästi.
| Myyjä | Karmo |
|---|---|
| Osoite | Pärnu |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.