Rekisteröintimaksu on maksettu
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2021 |
| Ajokilometrimäärä | 109 400 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | Dravitgrau Metallic |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 083LRW |
| VIN | WBA6N71010FL23826 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1998 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Teho | 135 kW |
| Huippunopeus | 225 km/h |
| Kiihtyvyys | 5.8 0-100km/h |
| CO2 | 43 g/km |
| Polttoaine | Plug-in hybridi (bensiini/sähkö) |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 40 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | 1.9 l/100km |
| Kokonaispaino | 2425 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2053 kg |
| Kantokyky | 372 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1500 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2851 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4709 mm |
| Leveys | 1827 mm |
| Korkeus | 1442 mm |
Tuotu valtiosta Latvia
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Продаётся BMW 330e Touring G21 2021 года — стильный, экономичный и очень хорошо оснащённый универсал с подключаемым гибридом. Отличное сочетание динамики BMW, комфорта и низкого расхода топлива. Автомобиль в очень хорошем состоянии. Подходит как для города, так и для трассы. В комплекте идут новые всесезонные шины. Основное: • 2.0 Plug-in Hybrid (330e) • Автоматическая коробка передач • XtraBoost • Кузов G21 Touring • Панорамная крыша • Фаркоп • Comfort Access (бесключевой доступ) Комплектация: • BMW Laser Lights • Driving Assistant Professional • Parking Assistant Plus • Head-Up Display • Harman/Kardon Surround Sound • BMW Live Cockpit Professional • WiFi Hotspot • Wireless Charging • DAB радио • Панорамная стеклянная крыша • Акустические стёкла (Acoustic Comfort Glazing) • Ambient Light • Спортивные сиденья • Подогрев сидений • Подогрев руля • Поясничная поддержка • Тонированные задние стёкла • Shadow Line • Sport Line ENG: For sale: BMW 330e Touring G21, year 2021 — a stylish, economical, and very well-equipped plug-in hybrid wagon. A perfect combination of BMW driving dynamics, comfort, and low fuel consumption. The car is in very good condition. Car comes with the completely new set of all season tyres. Main features: • 2.0 Plug-in Hybrid (330e) • Automatic transmission • XtraBoost • G21 Touring body • Panoramic roof • Tow hitch • Comfort Access (keyless entry) Equipment: • BMW Laser Lights • Driving Assistant Professional • Parking Assistant Plus • Head-Up Display • Harman/Kardon Surround Sound System • BMW Live Cockpit Professional • WiFi Hotspot • Wireless Charging • DAB radio • Panoramic glass roof • Acoustic Comfort Glazing • Ambient Lighting • Sport seats • Heated seats • Heated steering wheel • Lumbar support • Tinted rear windows • Shadow Line • Sport Line EE: Müüa BMW 330e Touring G21, 2021. aasta — stiilne, ökonoomne ja väga hästi varustatud pistikhübriid universaal. Suurepärane kombinatsioon BMW sõidudünaamikast, mugavusest ja madalast kütusekulust. Auto on väga heas seisukorras. Autoga tuleb kaasa täiesti uus komplekt aastaringseid rehve Põhiandmed: • 2.0 pistikhübriid (330e) • Automaatkäigukast • XtraBoost • G21 Touring kere • Panoraamkatus • Haagisekonks • Comfort Access (võtmeta sisenemine) Varustus: • BMW Laser-tuled • Driving Assistant Professional • Parking Assistant Plus • Head-Up Display • Harman/Kardon Surround Sound helisüsteem • BMW Live Cockpit Professional • WiFi Hotspot • Juhtmevaba laadimine • DAB-raadio • Panoraamklaaskatus • Akustilised mugavusklaasid • Ambient valgustus • Sportistmed • Istmesoojendused • Roolisoojendus • Nimmetugi • Toonitud tagaklaasid • Shadow Line • Sport Line
| Myyjä | Denis Dmitrijev |
|---|---|
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.