
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | - |
| Vuosi | 2006 |
| Ajokilometrimäärä | 51 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | - |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Sininen |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | - |
| VIN | WAPB544005RH10043 Tarkista |
| Kapasiteetti | 4.4 l |
|---|---|
| Teho | 368 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 16.6 l/100km |
| • Maantiellä | 8.7 l/100km |
| • Keskinkertainen | 12.3 l/100km |
| Kokonaispaino | 2260 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1795 kg |
| Kantokyky | 465 kg |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | 2890 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4841 mm |
| Leveys | 1846 mm |
| Korkeus | 1468 mm |
; Toodud riigist: Jaapan; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Müüa väga ilus, hea varustusega, hästi hoitud ja väga madala läbisõiduga ALPINA B5. ALPINA B5 südameks on 4.4 V8 kompressoriga (supercharged) mootor, mis pakub väga tugevat jõudlust, aga samal ajal säilitab ALPINA-le omase sujuvuse ja luksusliku sõidutunde. Auto on toodud Jaapanist, mis tähendab üldiselt väga head säilivust ja hoolikat kasutust. Eestis on auto olnud ühe hooliva omaniku käes. Läbisõit on väga väike ning auto üldmulje on viisakas ja korrektne. Sobib entusiastile, kes otsib midagi selgelt erilisemat kui tavaline 5. seeria. Täielik raamatu hooldusajalugu: - 1870 km - 4011 km - 5526 km - 8028 km - 9366 km - 10 473 km - 13 859 km - 18 372 km - 21 494 km - 24 368 km - 26 041 km - 28 371 km - 31 252 km - 33 936 km - 36 958 km - 41 216 km - 44 446 km Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
| Myyjä | Ferati |
|---|---|
| Osoite | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | ferati.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.