
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | - |
| Vuosi | 2021 |
| Ajokilometrimäärä | 57 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | - |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Punainen |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 532CHB |
| VIN | WBA31AX05NFL83439 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2.0 l |
|---|---|
| Teho | 140 kW |
| Huippunopeus | 233 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | - |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2315 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1957 kg |
| Kantokyky | 358 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2856 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4783 mm |
| Leveys | 1852 mm |
| Korkeus | 1442 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 11.2027; Toodud riigist: Rootsi; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Väljendusrikas disain, võrreldamatu dünaamika ning erakordne sõidumugavus ootavad sind BMW 4. seerias. Auto on toodud vähem kui aasta vanusena Eestisse. Auto on avariivaba ning olematu läbisõiduga. Kõik hooldused on tehtud BMW esinduses. Antud sõiduki puhul on registreerimistasu makstud, omanikuvahetus vaid 55 eur. Eesti Liikluskindlustuse Fondi kodulehe andmeil ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. Küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272
| Myyjä | Ferati |
|---|---|
| Osoite | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | ferati.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.