| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2012 |
| Ajokilometrimäärä | 296 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 205TXK |
| VIN | YV1DZ8756D2420634 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2400 cm³ |
|---|---|
| 2.4 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 120 kW |
| Huippunopeus | 190 km/h |
| CO2 | 179 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 75 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 8.9 l/100km |
| • Maantiellä | 5.6 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.8 l/100km |
| Kokonaispaino | 2505 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1920 kg |
| Kantokyky | 585 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2000 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2774 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4627 mm |
| Leveys | 1891 mm |
| Korkeus | 1713 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vehicle booked until 01.06.2026
Müügiks pakkuda väga heas korras ja nõutud D5 (2.4l, 5-silindriline) mootoriga XC60. Tegemist on vastupidava ja võimeka nelikveolise mudeliga, millele annab sportliku ja ajatu välimuse originaalne R-Design pakett. 05.2026 Vahetatud kastis ja haldexis õli Uued esisilla amordid/vedrud ja kõige sinna juurde kuuluvaga Uus kliimakompressor ja generaator 2.4 D5 120kW Hammasrihm vahetatud 30/10/25 267900km pealt Septembris vahetatud eesmised piduriklotsid/kettad, rooliotsad ja tehud sillastend. Kast toimetab sujuvalt ja Haldexiga probleeme ei ole. Vanusele vastavalt on kulumisest mõningaid märke - kaasa uued esitiivad (värvimata). Keskmine kütusekulu Talv 25/26 8,4l/100km (80% linn ja 20% mnt) Suvel 7,3l/100km Webasto (ThermoCall 3 - mobiilist juhitav) Kaasa uued esimesed tiivad ( ei ole värvitud) Esimene vasak uks kobrutab värvi lingi ümber. Diagnostika andis "Throttle Body" vea - sai puhastatud ja rohkem pole viga esinenud. Tegemist ei ole uue autoga ja enne ostu on võimalik ostjal oma kulul lasta auto üle kontrollida endale sobivas töökojas. Peale tehingut ühtegi pretensiooni vastu ei võta kui ei ole enne ostu sõidukit kontrollida lastud. Auto on igapäevases kasutuses ja hoitud väga heaperemehelikult. Läbisõit on ajas muutuv. Soovi korral kaasa kaks jooksu rehve (lamellid) Hind on lõplik.
| Myyjä | Raimo Roht |
|---|---|
| Osoite | Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.