| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2021 |
| Ajokilometrimäärä | 87 900 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 072SXW |
| VIN | WAUZZZ4M5MD015068 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2967 cm³ |
|---|---|
| 3 l | |
| Teho | 210 kW |
| Huippunopeus | 241 km/h |
| CO2 | 186 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 8.8 l/100km |
| • Maantiellä | 6.0 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.1 l/100km |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2401 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 7 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 5064 mm |
| Leveys | 1790 mm |
| Korkeus | 1666 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
GARANTII 6 KUUD/ 5000 KM
| Myyjä | ABC Motors |
|---|---|
| Osoite | Aia põik 2, Harku alevik, 76902 Harjumaa |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | abcmotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.