| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2010 |
| Ajokilometrimäärä | 265 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Tummansininen |
| Värispesifikaatio | CASPIAN BLUE |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 003BVS |
| VIN | YV1FS7051B2000628 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2400 cm³ |
|---|---|
| 2.4 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 151 kW |
| Huippunopeus | 230 km/h |
| Kiihtyvyys | 7.2 0-100km/h |
| CO2 | 139 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 67 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 6.9 l/100km |
| • Maantiellä | 4.3 l/100km |
| • Keskinkertainen | 5.3 l/100km |
| Kokonaispaino | 2090 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1570 kg |
| Kantokyky | 520 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1600 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2776 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4628 mm |
| Leveys | 1865 mm |
| Korkeus | 1479 mm |
Tuotu valtiosta Italia
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Müüa hästi hoitud Volvo S60 D5 151kW manuaal. Auto olnud minu käes 9 aastat ning selle aja jooksul regulaarselt hooldatud ja vajaduspõhiselt remonditud. Tegemist ei ole seisnud ega “kiirmüügi” autoga — auto on igapäevases kasutuses ja sõidab väga hästi. 5-silindriline D5 diiselmootor liigub hästi, samas on ökonoomne ja mugav nii linnas kui maanteel. Enamus läbisõidust maanteesõit. Viimase aja jooksul tehtud tööd: • aprillis tehtud täielik hooldus (õlid, filtrid jm vajalik) • märtsis vahetatud esiklaas (A-klassi varuosa) • esituled poleeritud • tagumised parkimisandurid korda tehtud • stabika vardad vahetatud • ABS / veojõukontrolli moodul vahetatud • tagumised amordid ja nende kinnitused vahetatud Auto sõidab hästi — kolksumist ega muid häirivaid hääli sõidu ajal ei esine. Mootor töötab ilusti, sidur ja käigukast toimivad korrektselt. Kerel leidub vanusele vastavaid iluvigu, kuid suurt ega silmatorkavat roostet autol ei esine. Soovi korral võimalik kaasa osta ka originaal 17" Volvo valuveljed, millel all uued 2025. aasta novembris ostetud Goodyeari talverehvid. Autole on paigaldatud eritellimusel valmistatud Prime EVA matid (ees, taga ja pagasiruumis). Kaasa tulevad ka originaalsed suvised Volvo matid. Olemas ka värske VIN-ajaloo aruanne! Vahetusi ei soovi.
| Myyjä | Carl-Martin Geier |
|---|---|
| Osoite | Vaida |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.