| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2008 |
| Ajokilometrimäärä | 386 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | Alpinweiss 3 |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 554BGG |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Teho | 145 kW |
| Huippunopeus | 232 km/h |
| CO2 | 171 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 8.4 l/100km |
| • Maantiellä | 5.2 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.4 l/100km |
| Kokonaispaino | 2260 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1735 kg |
| Kantokyky | 525 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2000 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2886 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4843 mm |
| Leveys | 1846 mm |
| Korkeus | 1491 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Hästi hoitud ja korrapäraselt hooldatud E61 LCI 2008 Shadowline, 3.0 145kw manuaal. Kaasa saab esimeste küljeklaaside komplekti 5% toonidega (1 toon rikitud) Varustus M Sports Suspension M Leather Steering Wheel M Aerodynamics Package Sports Edition Teisaldatav kärukonks Drink Holder Sports Seat Seat Heating Driver/Passenger Interior Trim Finishers Black High-Gloss Logic 7 sound system Headlight Cleaning System Park Distance Control (PDC) Xenon Light Automatic Air Conditioning Cruise Control With Brake Function Light Package Windscreen, Green-Tinted Upper Strip Roof Railing High Gloss Shadow Line Individual Sunshade Glazing Headlining Anthracite Tehtud tööd: Uus kliimapump Vahetatud mootorikett Genekas Ees uued coilid(MTS) Rihmarataste kompl. (Väntvõlli ratas kaasaarvatud) Õhkvedrustuse kompressor Rooliotsad Pagasiruumi akna lüliti Tulekõrguse mootor Uus 100 Ah aku Uued pidurikettad ja klotsid ees/taga Uus turbo + muu sellega kaasev Egr/Dpf off, liigub jõuliselt All uued suverehvid Leidub ka pisemaid vigu, huvilisele täpsemalt.
| Myyjä | Hans |
|---|---|
| Osoite | Tartu |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.