| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2017 |
| Ajokilometrimäärä | 112 774 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 673LDN |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2261 cm³ |
|---|---|
| 2.3 l | |
| Teho | 257 kW |
| Huippunopeus | 268 km/h |
| CO2 | 175 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 10.0 l/100km |
| • Maantiellä | 6.3 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.7 l/100km |
| Kokonaispaino | 2025 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1560 kg |
| Kantokyky | 465 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2648 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4390 mm |
| Leveys | 1823 mm |
| Korkeus | 1454 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Müügiks pikka aega ühe omaniku käes olnud rs. Eestis teine omanik. Sidur vahetatud hiljuti(originaal) Õlivahetus teostatud alla 1000km tagasi Auto on liisngus, vajadusel saab läbi liisinguandja auto ilma regatasu maksmata. Mõistlikud hinnapakkumised oodatud.
| Myyjä | Kristjan Künnap |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.