| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2007 |
| Ajokilometrimäärä | - |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 678RGK |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1997 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Teho | 100 kW |
| Huippunopeus | 210 km/h |
| CO2 | 153 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 7.6 l/100km |
| • Maantiellä | 4.8 l/100km |
| • Keskinkertainen | 5.8 l/100km |
| Kokonaispaino | 1940 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1459 kg |
| Kantokyky | 481 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1500 kg |
| Jarruton perävaunu | 700 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2640 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4476 mm |
| Leveys | 1770 mm |
| Korkeus | 1432 mm |
Tuotu valtiosta Suomi
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
VOLVO S40 (2007) — Usaldusväärne rootslane taastamiseks Müüa stiilne ja turvaline sedaan Volvo S40. Suurepärane variant neile, kes otsivad kvaliteetset autot soodsa hinnaga ja on valmis pühendama veidi aega selle tehnilisele hooldusele. Seisukord ja vajalikud tööd: Hetkel ei ole auto sõidukorras ja vajab tähelepanu järgmistes punktides: Sidur: vajab remonti. Elektroonika: vajalik eemaldada SRS AIRBAG veateade sõitmist ei sega. Miks see on soodne pakkumine? Usaldusväärne ja hea veojõuga 2-liitrine diiselmootor. Klassikaline Skandinaavia mugavus ja materjalide kvaliteet. Pärast väikeseid investeeringuid saate suurepärase auto igapäevasteks sõitudeks. Info: 55692022 VOLVO S40 (2007) — Надежный швед под восстановление Продается стильный и безопасный седан Volvo S40. Отличный вариант для тех, кто ищет качественный автомобиль по доступной цене и готов уделить немного времени его техническому обслуживанию. Состояние и задачи: На данный момент автомобиль не на ходу и требует внимания по следующим пунктам: Сцепление: необходима ремонт. Электроника: требуется устранение ошибки SRS AIRBAG. Почему это выгодное предложение? Надежный и тяговитый 2-литровый дизельный двигатель. Классический скандинавский комфорт и качество материалов. После небольших вложений вы получите отличный автомобиль для ежедневных поездок. Info: 55692022
| Myyjä | Sergei Kauri |
|---|---|
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.