Rekisteröintimaksu on maksettu
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2013 |
| Ajokilometrimäärä | 287 817 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 506PFP |
| VIN | WBA5K510X0D083664 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Teho | 230 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | 149 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 6.7 l/100km |
| • Maantiellä | 5.1 l/100km |
| • Keskinkertainen | 5.7 l/100km |
| Kokonaispaino | 2500 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1925 kg |
| Kantokyky | 575 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2000 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2968 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4907 mm |
| Leveys | 1860 mm |
| Korkeus | 1462 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Registreerimistasu ja aastamaks on makstud, omanikuvahetus 55€! Tehtud töödest, olemas arved: 05.2026 -Mootori õlivahetus koos filtritega 10.2025 -EGR jahuti vahetus 07.2023 -Vahetatud väntvõll, raamsaaled,kepsusaaled -Väntvõlli esimene ja tagumine simmerling -Klapikambrikaane tihend -Nukkvõlliraami tihend -Plokikaanetihend -Vahetatud õlijahuti, filtrijalatihend, jahuti tihend -Sõiduk asub Puiestee 128, Tartu linn. Olete oodatud autoga tutvuma ja proovisõidule! -Sissemaksuks sobib teie odavam või kalllim sõiduk, auto hindame kiiresti ja tehing juba samal päeval!
| Myyjä | AusAuto OÜ |
|---|---|
| Osoite | Puiestee tänav 128, Tartu, Eesti |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.