| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Coupé-auto |
| Vuosi | 2007 |
| Ajokilometrimäärä | 111 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 567BKL |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee   lkf.ee |
| Kapasiteetti | 3600 cmÂł |
|---|---|
| 3.6 l | |
| Asetus | Takaosa |
| Teho | 353 kW |
| Huippunopeus | 310 km/h |
| Kiihtyvyys | 3.9 0-100km/h |
| CO2 | 307 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
|  •  Kaupungissa | 18.8 l/100km |
|  •  Maantiellä | 9.5 l/100km |
|  •  Keskinkertainen | 12.8 l/100km |
| Kokonaispaino | 1950 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1660 kg |
| Kantokyky | 290 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2350 mm |
| Istumapaikkoja | 4 |
|---|---|
| Ovien määrä | 2 |
| Pituus | 4450 mm |
| Leveys | 1852 mm |
| Korkeus | 1300 mm |
Tuotu valtiosta Liettua
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
| Myyjä | Henri Kalmist |
|---|---|
| Osoite | Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.