| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Coupé-auto |
| Vuosi | 2007 |
| Ajokilometrimäärä | 282 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 62NLC |
| VIN | WBAWB71040PR43587 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2979 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Teho | 350 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 228 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 14.3 l/100km |
| • Maantiellä | 6.7 l/100km |
| • Keskinkertainen | 9.5 l/100km |
| Kokonaispaino | 2005 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1600 kg |
| Kantokyky | 405 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1700 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2760 mm |
| Istumapaikkoja | 4 |
|---|---|
| Ovien määrä | 2 |
| Pituus | 4580 mm |
| Leveys | 1782 mm |
| Korkeus | 1395 mm |
Tuotu valtiosta Ranska
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Hästi hoitud, tavapärasest kiirem ning korrapäraselt hooldatud manuaalkastiga 335i kupee. Ideaalne valik huvilisele, kes soovib autot veelgi kiiremaks arendada. -Koonusfiltrid -17T hübriid turbod -Index 12 pihustid -Suurem vahejahuti -550i sidurikomplekt + hooratas -JB4 aju moodul + MHD backend flash Õlivahetused on teostatud korrapäraselt iga 7000-8000 km tagant. Index 12 pihustid ning uuendatud madal- ja kõrgsurvepump tagavad E85 valmiduse kütusesüsteemis. Summuti on valdavas enamuses otse ning originaal katalüsaatorid lisaks kõige muuga tulevad kaasa. Käiguvahetused muudab tõhusamaks shortshifter. Auto istub originaal 359M Competition velgedel, mis pärinevad E92 M3 alt. Juhitavust aitavad parandada MTS Technik coilover-id. Salong on viimistletud alcantara kattega, mis lisandub alcantara sportistmetele ning punastele turvavöödele. Salongi helisüsteemi on uuendatud Audison ja Vibe kõlaritega, mis paiknevad uste sees ning istmete all. Kõlarite vahetusega on paigaldatud ka pigimatid. Ekraani kaudu on kasutatav tagurduskaamera ning Android Auto ja Apple Carplay. Hiljutised suuremad tööd sisaldavad sidurikomplekti ja hooratta, klapikambrikaane, õlifiltri korpuse, starteri ning roolivõimu paagi vahetust. Kõik antud tööd on teostatud viimase 15000 km jooksul ning on tõestatavad arvega.
| Myyjä | Karl |
|---|---|
| Osoite | Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.