| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | - |
| Vuosi | 2023 |
| Ajokilometrimäärä | 80 410 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | LWA14Z |
| VIN | WBA71CY00PFP46616 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1998 cm³ |
|---|---|
| Teho | - |
| Huippunopeus | 225 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2405 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 4713 mm |
| Leveys | 1827 mm |
| Korkeus | 1442 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Utrustning: M-paket & sportdesign -M Sportpaket -Sport Boost-funktion -BMW M lättmetallfälgar dubbelspoke 848M -Sportautomat med växelpaddlar -M läderratt -M aerodynamikpaket -M takrails Shadow Line -High Gloss Shadow Line -M Shadow Line utökat utförande -Antracit innertak -Sportstolar Komfort & interiör -Eluppvärmd ratt -Solskyddsglas -Inner-/ytterbackspeglar automatiskt avbländbara -Automatisk avbländbar innerbackspegel -Svankstöd för förarstol -Justerbart ryggstödsbredd för förarstol -Förvaringspaket -Stolsvärme fram -Aluminium Rhombicle interiörlister -Ambient interiörbelysning -Klimatautomatik -Fällbara nackstöd bak Exteriör & belysning -Dragkrok Teknik & elektriska funktioner -Däcktrycksövervakning -Laddkabel (Mode 2) -Akustiskt fotgängarskydd -Svensk km/h-mätare -Kallklimatsversion -70 Ah AGM-batteri Assistans & säkerhet -Larm -Active Guard Plus -Parkeringsassistanssystem -Farthållare med bromsfunktion -Passagerarairbag avstängningsbar -Aktivt fotgängarskydd -Stöldskyddsanordning -Låsbara hjulbultar -Varningstriangel & första hjälpen Infotainment & uppkoppling -Widescreen Display -BMW Live Operating Area Plus -Connected Package Professional -ConnectedDrive Services -Comfort Telephony med utökad smartphone-integration -Teleservices -Lagstadgat nödsamtal -DAB-radio -Infotainmentstyrning Årlig skatt 360:- Finansiering från :- /Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%. Kontakta våra säljare för mer information – vi hjälper dig hela vägen!
| Myyjä | United Motors Peetri |
|---|---|
| Osoite | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | unitedmotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.