| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2019 |
| Ajokilometrimäärä | 75 300 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 383MSL |
| VIN | WAUZZZ4M2KD038630 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2967 cm³ |
|---|---|
| Teho | 210 kW |
| Huippunopeus | 241 km/h |
| CO2 | 228 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 7.6 l/100km |
| • Maantiellä | 6.4 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.8 l/100km |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2465 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 7 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 5052 mm |
| Leveys | 1968 mm |
| Korkeus | 1740 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
| Myyjä | United Motors Peetri |
|---|---|
| Osoite | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | unitedmotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.