| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monikäyttöinen |
| Vuosi | 2016 |
| Ajokilometrimäärä | 168 900 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 844BSP |
| VIN | SB1ME3JE50E092132 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Teho | 97 kW |
| Huippunopeus | 200 km/h |
| CO2 | 138 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 7.9 l/100km |
| • Maantiellä | 4.8 l/100km |
| • Keskinkertainen | 5.9 l/100km |
| Kokonaispaino | 1805 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1265 kg |
| Kantokyky | 540 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1300 kg |
| Jarruton perävaunu | 450 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2600 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4330 mm |
| Leveys | 1760 mm |
| Korkeus | 1475 mm |
Tuotu valtiosta Liettua
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Korraliselt hooldatud ning heaperemehelikult ümber käidud. Viimane töö teostatud septembris, kui vahetati õli+filtrid ja eesmised ning tagumised piduriklotsid koos ketastega. Autol lekked puuduvad, olemas arved tehtud tööde kohta. Autol üks vastupidavamaid bensiinimootoreid, mis töötab väga ühtlaselt ja vaikselt. Käivitub probleemideta ka kõige külmemate ilmadega. Eelmine omanik naisterahvas, kes auto eest hästi hoolt kandnud. Enne minu kätte jõudmist oli kogu hooldusajalugu Elkes. Ostjal on võimalik oma kuludega viia ostueelsesse kontrolli. Auto müügis seoses kinnisvara soetamisega. REGISTREERIMISTASU JUBA MAKSTUD. Uus omanik saab soovi korral lihtsalt ja mugavalt vormistada omanikuvahetuse interneti teel! 2 võtit EST/ENG
| Myyjä | Riivo |
|---|---|
| Osoite | Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.